Nabízené služby

Patříme mezi Loxone Partnery. Díky našim dlouholetým zkušenostem poskytujeme odborné poradenství, kompletní instalace a integrace inteligentní domácnosti Loxone, včetně konfiguraci a servisu systému.

Služby

Realizace projektu

Pro Vaši domácnost zajistíme kompletní servis služeb, zejména pak elektroinstalaci jednotlivých zařízení a produktů pro chytré domy Loxone.

Týmová Spolupráce

Pracujeme s vámi na každém kroku, abychom dosáhli optimálního výsledku.

Kalkulačka s Rozpočtem

Jasné a pečlivé plánování nákladů pro transparentnost a důvěru.

Jsme s Vámi od samého začátku

  • Provedeme Vás světem domácí automatizace, ukážeme Vám možnosti a potom zpracujeme variantu, která Vám budou nejvíce vyhovovat.
  • Budeme rádi, pokud nás ke svému projektu přizvete od samého začátku. Pomůžeme Vám se zorientovat v nabídce a možnostech, které systém Loxone nabízí. V našem showroomu si můžete jednotlivé prvky prohlédnout a osahat a můžeme Vám nasimulovat funkce, které by Vás zajímaly.
Realizace projektu

Konfigurace

Přizpůsobíme a nakonfigurujeme všechny Loxone prvky tak, aby plně odpovídaly Vašim preferencím a potřebám. Optimalizujeme nastavení promaximální pohodlí a efektivitu.

Nepřetržitá spolehlivost

Vaše jistota v každém okamžiku. Naše technologie jsou navrženy pro nepřetržitou spolehlivost, abyste mohli klidně spát, vědouce, že Vaše chytré systémy pracují bezchybně.

Automatické operace

Osvoboďte svůj čas s automatickými operacemi. Naše chytré řešení přebírá kontrolu, abyste se mohli plně soustředit na to, co je pro Vás důležité.

Přemýšlíme v širších souvislostech

Vidíme více než jen jednotlivé prvky. Přemýšlíme v širších souvislostech, abychom vytvořili integrované a komplexní systémy, které plně odpovídají Vašim potřebám.

Individuální přístup

aždý klient je jedinečný a zaslouží si individuální přístup. Naše služby jsou navrženy tak, aby plně reflektovaly Vaše potřeby a přání.

Snadné ovládání

Pohodlné ovládání ve Vašich rukou. Naše systémy jsou navrženy pro jednoduché a intuitivní ovládání, umožňující Vám plně využívat všechny jejich funkce.

Podívejte se na video níže, ve kterém se dozvíte výhody inteligentní domácnosti Loxone

Servis

Instalací nekončíme. Pokud se změní Vaše potřeby nebo něco nepracuje tak, jak si přejete, jsme nablízku, abychom Vám pomohli. Ať už jsme systém instalovali my nebo někdo jiný.

Bezstarostný start a neustálá podpora

  • Teprve ve chvíli, kdy začnete systém aktivně využívat, ukáže se, jak dobře bylo vše promyšleno a naplánováno předem. Nemusíte mít obavu, pokud se stane, že něco přesně neodpovídá Vaším plánům nebo očekáváním. Jsme tu pro Vás, abychom systém upravili nebo přenastavili podle skutečné situace.
  • Stejně tak, když se změní Vaše situace kdykoliv v budoucnosti, můžete se na nás vždy obrátit. Poradíme Vám s možnostmi úprav a rozšíření systému nebo jeho spojením s jiným systémem. Pomůžeme Vám i s úpravou a servisem instalací, které jsme neinstalovali.
Nabídka služeb - zdroj Loxone

Energetický audit

Zajímá vás, jak efektivně využíváte energii ve svém domě nebo podniku? S naším energetickým auditem získáte jasný pohled na spotřebu elektřiny, vody a plynu.

Analýza spotřeby energií

Nabízíme komplexní energetickou analýzu pro elektřinu, vodu a plyn pro detailní pohled na využívání energie ve vašem domově.

Návrhy úsporných opatření

Poskytujeme inovativní řešení a strategie pro úsporu energie a optimalizaci energetického profilu vašeho domova či firmy.

Optimalizace využití energie z FVE

Služba pro majitele fotovoltaických elektráren s cílem efektivně distribuovat a využívat solární energii.

Řízení spotřeby na základě spotových cen

Sofistikovaný systém pro dynamickou optimalizaci spotřeby elektřiny podle aktuálních cenových trendů pro využití levnější energie a minimalizaci nákladů.

Další služby

Automatizace betonáren

Revize elektrických spotřebičů

Další slaboproudé instalace

Navštivte další stránky

Navštivte další stránky a objevte profesionální CCTV, alarmy a kalkulaci pro chytré a bezpečné bydlení.